Mums Pieder Pasaule

LOGO

Ko esam paveikuši februārī?

Februāris pagājis nemanot. Ko mēneša garumā esam paveikuši?

Turpinājām izplatīt informāciju par mūsu pavasarī gaidāmo Grafiti festivālu, atbildējām uz biežāk uzdotajiem jautājumiem un ar nepacietību gaidām jūs jau maijā uz radošu darbošanos festivāla ietvaros.

Svinējām Valentīndienu Svitenes jauniešu telpā ar radošām darbnīcām gatavojot 3D apsveikuma kartiņas saviem mīļajiem un radoši apgleznojot sveces.

Radoši rosījāmies Viesturu jauniešu telpās, zīmējot mandalas. Secinājām, ka zīmēt mandalu nav nemaz tik viegli, bet ļoti nomierinoši un garantēts, ka mandala ievilks savās nomierinošajās līnijās un krāsu gammās.

Devāmies projekta “Tālāk” ietvaros apskatīt citas jauniešu telpas. Šoreiz viesojāmies Saldū un Brocēnos, kur mūs laipni sagaidīja, izrādīja visu un pastāstīja par to, kā darbs ar jauniešiem norit Saldus novadā.

Ieguvuši kvalitātes zīmi, devāmies arī uz mācībām, kurās guvām zināšanas par kvalitātes zīmes organizācijas statusu un ko ar to darīt tālāk. Iepazināmies un apciemojām JSPA telpas un kabinetus.

Eva pārstāvēja MPP Latvijas jaunatnes konsultatīvajā padomē, kur tika lemts par jauniešu brīvprātīgā darba vienotu sistēmu, profesijas standartu “brīvprātīgo koordinators” un padomes locekļi tika informēti, ka Izglītības un zinātnes ministrijā tiek strādāts pie pašvaldību pašvērtējuma darbā ar jaunatni.

Piedalījāmies Latvijas Jaunatnes padomes organizētājā konferencē “Jaunatnes jomas potenciāls: izaicinājumi un iespējas jaunatnes darbā”, bijām gan klausītāju, gan paneļdiskusijas sēdvietās.

Pavasaris jau pavisam tuvu, gatavojam plānus marta mēnesim!