Līdzdalības nodarbības Pilsrundāles vidusskolā

🚩🚩No pirmdienas, 15.aprīļa, visu nedēļu būsim Pilsrundāles vidusskolā, lai ar jauniešiem runātu par Eiropas Jaunatnes nedēļu un jauniešu iespējām ietekmēt lēmumus un padarīt pasauli labāku.
💥 Tieši jaunieši būs mūsu nākotnes uzņēmēji, politiķi, prezidenti un tieši viņi būs tie, kas nākotnē pieņems lēmumus, kā mēs strādāsim, mācīsimies un dzīvosim Latvijā. Mēs šim būvējam pamatus 😉😊🥰💪
💥💥💥Intensīva nedēļa ar ražīgu rezultātu – pilnas rokas ar dažādām idejām, kas un kā jāuzlabo, lai uzlabotos jauniešu un apkārtējo dzīves kvalitāte.
Līdzdalība ir process, kurā jauniešiem ir iespēja piedalīties sev būtisku jautājumu izlemšanā un apkārt notiekošā veidošanā ar mērķi uzlabot savu un līdzcilvēku dzīves kvalitāti.
Tieši šis process, tikai pagaidām ideju līmenī, šonedēļ norisinās Pilsrundāles vidusskola : labāki ceļi, atpūtas vietas, vairāk veikali vai vismaz vienu mazu veikaliņu apdzīvotā vietā, sakoptāka vide un idejas citiem dzīves uzlabojumiem, kurus apkoposim un pārrunāsim ar pagastu iedzīvotāju padomēm 🙂👍
Līdzdalības nodarbības īstenojam Sabiedrības integrācijas fonds projektā “Lai pasaule kļūtu labāka “.