Ja Tev ir vēlme, bet trūkst idejas, ko darīt klases vakarā, izbraucienā, pilsētas svētkos, dzimšanas dienā, vecmeitu ballītē vai citā svarīgā dzīves vai darba  notikumā, mēs Tev palīdzēsim uzburt prieku un radīt ko pašu rokām! 

Sapņu
ķērāji

Šajā laikā katrs dalībnieks var izgatavot sev vienu sapņu ķērāju. Iepriekš varam saskaņot sapņu ķērāju lielumu - to var veidot gan kā kaklarotu, gan kā piekariņu vai dekoru auromašīnā, vai kā lielu sienas dekoru.
Darbnīcas ilgums 2-3 stundas.

Atslēgu piekariņi

Šajā laikā katrs dalībnieks izgatavo sev vismaz vienu atslēgas piekariņu. Darbnīcā dalībnieki apgūs vienu no tehnikām - mezglošana - makrame vai auklu pīšana - kumihimo.
Darbnīcas ilgums 2-3 stundas.

Ziemassvētku dekori

Šajā laikā katrs dalībnieks izgatavo sev vismaz vienu dekoriņu, ko iekārt eglītē - čiekuru rūķis, eņģelītis vai burvīga, maza lellīte. UN - tas var arī būt Adventes vainags, Adventes kalendārs vai pati egle! Darbnīcas ilgums 2-3 stundas.

Aksesuāri

Pašu pītas draudzības aprocītes makramē vai kumihimo stilā. Varam kopā veidot auskarus - pītus, mezglotus, no papīra vai no filca veidotus. Darbnīcas ilgums 2 stundas.

Makramē lellītes

Piedāvājam katram dalībniekam izveidot mazu lellīti, ko vēlāk var izmantot kā dekoriņu - uzsēdināt uz rāmja, iespraust puķu podā, uzlikt uz pulksteņa, vai pielikt pie ledusskapja. Darbnīcas ilgums 2 stundas.

Ko Tu vēlies?

Varam pielāgot radošo darbnīcu Tava pasākuma, klases vakara vai stundas, dzimšanas dienas tematikai, raksti, jautā - meklēsim risinājumus!

Attēlus ģenerējis mākslīgais intelekts midjourney

Sapņu ķērāji

Darbnīcas laikā dalībnieki iemācās izveidot savu sapņu ķērāju un izprast tā nozīmi un nozīmi indiāņu kultūrā. Tas ir lielisks veids, kā iepazīties ar citām kultūrām un tradīcijām, kā arī attīstīt savas radošās prasmes un fantāziju. 

Iepriekš varam saskaņot sapņu ķērāju lielumu – to var veidot gan kā kaklarotu, gan kā piekariņu vai dekoru automašīnā, vai kā lielu sienas dekoru.


Darbnīcas ilgums: 2 stundas.


Mērķauditorija: bērni no 7 gadu vecuma, jaunieši, pieaugušie, līdz 15 dalībniekiem grupā.


Rezultāts: Teorētiskā un praktiskā informācija par sapņu ķērāju nozīmi, vēsturi un to, kā tie tika izmantoti indiāņu kultūrā. Katrs dalībnieks izgatavojis vienu sapņu ķērāju.

Sākumā dalībnieki iepazīstas ar sapņu ķērāju vēsturi, nozīmi un simbolismu. Tiek sniegti arī praktiski padomi par to, kā izvēlēties piemērotus materiālus un izgatavot pašiem savu sapņu ķērāju. Tiek piedāvātas dažādas tehnikas, piemēram, makrame vai tamborēšana, lai dalībnieki varētu izvēlēties to, kas tiem vislabāk patīk un kas ir vispiemērotāk viņu sapņu ķērāja izveidei.


Cena: sākot no 15 EUR no dalībnieka

  Atzīmē tēmu (required)

  Atslēgu piekariņi

  Dalībnieki iegūst un prakstisku pamatinformāciju par makramē tehniku un mezglotu piekariņu izgatavošanu.

   

  Ilgums: 1 stunda

   

  Mērķauditorija: jaunieši, pieaugušie, līdz 15 dalībniekiem grupā.

   

  Rezultāts: Teorētiskā un praktiskā informācija par makramē vēsturi un to, kā makramē izmantot praktiski. Katrs dalībnieks būs izgatavojis vienu vai divus piekariņus.

  Darbnīcas dalībnieki iemācīsies vismaz 3 dažādas makramē tehnikas un piekariņu izgatavošanas paņēmienus. Viņi varēs izvēlēties krāsas un materiālus, lai izveidotu savus unikālos un personiskos piekariņus, ko izmantot atslēgām, somai, apģērbam.

   

  Cena: sākot no 50 EUR

   Atzīmē tēmu (required)

   Ziemassvētku dekori

   Ziemassvētku noskaņa garantēta! Šajā laikā katrs dalībnieks izgatavo sev vismaz vienu dekoriņu, ko iekārt eglītē – čiekuru rūķis, eņģelītis vai burvīga, maza lellīte.
   UN – tas var arī būt Adventes vainags, Adventes kalendārs vai pati egle!

    

   Ilgums: 2 stundas

    

   Mērķauditorija: bērni no 7 gadu vecuma, jaunieši, pieaugušie, līdz 15 dalībniekiem grupā.

    

   Rezultāts: Prieks par paveikto un katrs dalībnieks būs izgatavojis vismaz  vienu Ziemassvētku dekoriņu. Dalībnieki darbnīcā attīsta savu radošumu un fantāziju, attīsta māksliniecisko, dizaina, dekorēšanas, sadarbības un komunikācijas prasmes, kopādarbošanos un prieku par padarīto. 

    

   Par darbnīcas tēmu – dekoru varam vienoties – tas var būt gan Adventes vainags, gan eglē iekaram čiekuru rūķītis, gan eņģelītis, kas sargās Tavu mieru.

   Darbnīcas dalībnieki  varēs izvēlēties  materiālus, lai izveidotu savus unikālos Adventes vainagus, eņģelīšus vai čiekuru rūķus.

   Cena: sākot no 50 EUR

    Atzīmē tēmu (required)

    Aksesuāri

    Pašu pītas draudzības aprocītes  kumihimo stilā. Varam kopā veidot auskarus – pītus, mezglotus, no papīra vai no filca. Aksesuārs pēc Jūsu izvēles!

     

    Ilgums: 2 stundas

     

    Mērķauditorija: bērni no 7 gadu vecuma, jaunieši, pieaugušie, līdz 15 dalībniekiem grupā.

     

    Rezultāts: Prieks par paveikto un katrs dalībnieks būs izgatavojis vismaz  vienu aprocīti (vai auskaru pāri). Teorētiskā un praktiskā informācija par kumihimo vēsturi un to, kā kumihimo izmantot praktiski. Dalībnieki darbnīcā attīsta savu radošumu un fantāziju, pacietību un precizitāti, sadarbības un komunikācijas prasmes,  ceļ pašapziņu – ne visi prot izgatavot šādus aksesuārus. Tāpat rokdarbu nodarbības var būt arī relaksējošas un terapeitiskas. Tās var palīdzēt mazināt stresu un uzlabot garastāvokli. 

     

    Par darbnīcas tēmu – aksesuāra veidu – varam vienoties.

    Darbnīcas dalībnieki  varēs izvēlēties  materiālus, lai izveidotu savas unikālās aprocītes vai auskarus.

    Cena: Sākot no 50 EUR

     Atzīmē tēmu (required)

     Makramē lellītes

     Divas radošas un relaksējošas stundas tikai Tev un Taviem draugiem! Tev nevajag būt rokdarbniecei, lai izveidotu mazu makramē lellīti, ko  ierāmēt, iespraust puķu podā vai iekārt pie pulksteņa. 

      

      

     Ilgums: 2 stundas

      

      

     Mērķauditorija: bērni no 7 gadu vecuma, jaunieši, pieaugušie, līdz 15 dalībniekiem grupā.

      

      

     Rezultāts: Prieks par paveikto un katrs dalībnieks būs izgatavojis vismaz  vienu lellīti.  Dalībnieki darbnīcā attīsta savu radošumu un fantāziju, pacietību un precizitāti, sadarbības un komunikācijas prasmes,  ceļ pašapziņu – ne visi prot izgatavot šādu simpātisku lellīti. Tāpat rokdarbu nodarbības var būt arī relaksējošas un terapeitiskas. Tās var palīdzēt mazināt stresu un uzlabot garastāvokli. 

      

     Lellītes var veidot gan kā princeses, gan tautumeitas, vai kā ģimenes locekļus.

     Darbnīcas dalībnieki  varēs izvēlēties  materiālus, krāsas.

      

     Cena: sākot no 50 EUR

      Atzīmē tēmu (required)

      Ko Tu vēlies?

      Divas radošas un relaksējošas stundas tikai Tev un Taviem draugiem! Tev nevajag būt rokdarbniecei vai māksliniekam, viss, kas nepieciešams, Tev jau ir – radošums un vēlme darboties.

      Raksti mums, un mēs kopā  izdomāsim, kāds piedāvājums kādai mērķauditorijai būs vislabākais!

       

      Darbnīcas ilgums: 2 stundas

       

      Rezultāts: Prieks par paveikto, atpūta un nodarbes maiņa.  Dalībnieki darbnīcās attīsta savu radošumu un fantāziju, pacietību un precizitāti, sadarbības un komunikācijas prasmes,  ceļ pašapziņu – ne visi prot savām rokām izgatavot funkcionālus vai radošus darbus. Tāpat rokdarbu nodarbības var būt arī relaksējošas un terapeitiskas. Tās var palīdzēt mazināt stresu un uzlabot garastāvokli. 

       

       Atzīmē tēmu (required)

       Attēlus ģenerējis mākslīgais intelekts midjourney