Ja Tavam jauniešu centram nepieciešama kāda svaiga vēsma vai Tava  organizācija vēlas attīstīt savu darbinieku, biedru un brīvprātīgo prasmes, uzlabot komandas dinamiku vai veidot biedrības stratēģiju, mēs varam palīdzēt!

Apskati piedāvājumu!

Mūsu kursi tiek pielāgoti Tavas organizācijas vajadzībām, un mēs nodrošinām elastīgu grafiku, lai mūsu nodarbības varētu pielāgot jūsu darba grafikam. Turklāt mēs piedāvājam arī individuālas konsultācijas, lai palīdzētu jūsu organizācijai izstrādāt un ieviest kursu mācību plānus.

Ja Tev ir interese par organizācijas izaugsmes kursiem, lūdzu, sazinies ar mums, lai uzzinātu vairāk. Mēs ar prieku palīdzēsim Tev  izstrādāt kursu programmu, kas atbilst Tavas organizācijas vajadzībām un palīdzēs  darbiniekiem, biedriem un brīvprātīgajiem attīstīties personīgi un profesionāli.

Projektu vadība

Kā uzrakstīt foršu projektu savai organizācijai? Kas nepieciešams, lai uzrakstītu labu projektu?

Biedrības stratēģijas izstrāde

Ar stratēģiju vieglāk īstenot projektus, komanda zina, ko un kāpēc mēs to darām, un pati stratēģijas izstrāde ir labs komandas saliedēšanās pasākums.

Emocionālā inteliģence

Tā palīdzēs Tev veidot attiecības un mazinās stresu.

Baiļu pārvarēšana

Pārvarot savas bailes, Tu kļūsi produktīvāks, nosvērtāks, drošāks.

Mērķu uzstādīšana

Mērķi palīdz domāt, rīkoties, darīt, tie Tavu pašapziņu.

Radošās darbnīcas

Mēs Tev palīdzēsim uzburt prieku un radīt ko pašu rokām! 

daru digāli

Izveido savu elektronisko parakstu vai saņem atpakaļ pārmaksāto nodokļu naudu.

Mākslīgais intelekts

Iepazīsti pieejamākos un populārākos teksta un attēla apstrādes mākslīgā intelekta rīkus.

Attēli: Mākslīgais intelekts Midjourney

Baiļu pārvarēšana

Bailes ir emocionāla reakcija, kuru cilvēks izjūt, kad viņš uzskata kādu situāciju vai notikumu par bīstamu, riskantu vai potenciāli kaitīgu savai fiziskajai vai emocionālajai labklājībai. Bailes var izraisīt stresa reakcijas organismā, piemēram, paātrinātu sirdsdarbību, paaugstinātu asinsspiedienu un muskuļu spriedzi, kā arī izraisīt uzmanības koncentrēšanos uz potenciālo draudu. Bailes var būt gan saprotamas un noderīgas, lai cilvēks saglabātu savu drošību, gan arī nevajadzīgas un traucējošas, ja tās rodas bez reāla iemesla.

 

Izrunājam,  kas bailes rada Tev un katram no grupas. cik tās ir pamatotas. Iemācamies un praksē pārbaudam 3 vienkāršas baiļu pārvarēšanas metodes.

Atbrīvojoties no baile’m, tu samazini savu stresa līmeni, kļūsi produktīvāks, nosvērtāks. Bet, ja metodes izmantosi ikdienā, tad Tu būsi savu baiļu pavēlnieks.

Nodarbības ilgums – pēc vienošanās – 1  stunda.

Cena: 95 EUR, papildus samaksa par ceļa izdevumiem.

Dalībnieku vecums: no 13 gadiem.

Metodes: prezentācija, grupu darbs, praktiskie vingrinājumi.

  Atzīmē tēmu (required)

  Mērķu uzstādīšana

  Tu uzzināsi, kā izvirzīt mērķus, lai sasniegtu plānoto. Mērķi palīdz domāt, rīkoties, darīt, tie uzlabo prāta stāvokli, iedrošina rīkoties un ceļ Tavu pašapziņu.

  Mērķis ļauj Tev pašam veidot savu dzīvi un mainīt to tā, kā Tu pats vēlies. Sāc šodien izvirzīt mērķus!

  Nākotne ir atkarīga no tā, ko tu dari šodien. /Mahatma Gandijs/

  Nodarbības ilgums – pēc vienošanās – 3 stundas.

  Cena: 285 EUR, papildus samaksa par ceļa izdevumiem.

  Dalībnieku vecums: no 15 gadiem

  Metodes: prezentācija, individuāls darbs, grupu darbs, praktiskas metodes – darba lapas, kolāža.

   Atzīmē tēmu (required)

   Projektu vadība

   Projektu finansējums palīdz augt Tavai organizācijai un īstenot visdažādākās – pat vistrakākās idejas.

   Tava komanda – nākošie projektu vadītāji –  uzzināsiet, kas jāņem vērā lai uzrakstītu projektu, kas jau jāzina iepriekš, par ko jāpadomā, un galvenais – kāds ir projekta mērķis, ko Tu ar to vēlsies sasniegt vai izmainīt. Šo kursu vadīs Vita Reinfelde, biedrības “Mums pieder pasaule” projektu vadītāja. Vita pastāstīs visu, kā pati rakstījusi, domājusi, plānojusi – veiksmes un neveiksmes.

    

   Nodarbības ilgums – pēc vienošanās – 2 stundas.

   Cena: 190 EUR, papildus samaksa par ceļa izdevumiem.

   Dalībnieku vecums: no 15 gadiem

   Metodes: prezentācija, individuāls darbs, grupu darbs.

    Atzīmē tēmu (required)

    Emocionālā inteliģence

    Emocionālā inteliģence ir spēja atpazīt, izprast un vadīt savas emocijas, kā arī saprast un sadarboties ar citu cilvēku emocijām. Šī spēja ir ļoti svarīga dzīvē un darbā, jo tā palīdz uzlabot starppersonu attiecības un veidot veiksmīgu komunikāciju.

    Jaunieši, kuriem ir augsta emocionālā inteliģence, var viegli pielāgoties jaunām situācijām un cilvēkiem, kas var būt izšķiroši veiksmīgai karjerai. Turklāt, jauniešiem, kuri spēj pārvaldīt savas emocijas, ir vieglāk atrast kopīgu valodu ar citiem un veidot produktīvas attiecības, kas var palīdzēt viņiem uzlabot savas komandas darba veiktspēju.

    Emocionālā inteliģence palīdz jauniešiem (un ne tikai)  pārvarēt stresu, ko bieži izjūt skolā un ikdienas dzīvē, tādējādi uzlabojot viņu veselību un labsajūtu. Arī lēmumu pieņemšanas procesā, emocionālā inteliģence var būt noderīga, jo tā palīdz novērtēt un apzināties savas emocijas, kas var ietekmēt lēmumu.

     

    Nodarbību skaits un  ilgums – pēc vienošanās.

    Cena par 1 stundu: 95 EUR, papildus samaksa par ceļa izdevumiem.

    Dalībnieku vecums: no 13 gadiem

    Metodes: prezentācija, individuāls darbs, grupu darbs, mākslas metodes, spēles.

     Atzīmē tēmu (required)

     Organizācijas stratēģijas izstrāde

     Stratēģijas izstrāde ir būtisks instruments, kas palīdz organizācijai sasniegt savus mērķus, uzlabot darbības efektivitāti, pielāgoties mainīgajiem vides faktoriem un efektīvāk izmantot savus resursus. Bez stratēģijas organizācija var nokļūt strupceļā vai pat neizpildīt savus mērķus, tādēļ stratēģijas izstrāde ir vitāli svarīga organizācijas veiksmīgai darbībai.

     Nodarbības galvenās tēmas: misija, vīzija, vērtības, mērķi, uzdevumi, taču varam vienoties darboties tikai par vienu vai par dažām no tēmām.

     Organizācijas misija, vērtības un vīzija ir ļoti svarīgi, jo tie veido pamatu, uz kura uzcelt organizācijas stratēģiju un darbības plānus. Šeit ir vairāki iemesli, kādēļ ir nepieciešams noteikt šos trīs elementus:

     1. Misija nodrošina skaidrību un mērķtiecību. Misija ir organizācijas pamatmērķis, kas nosaka, kāpēc organizācija pastāv un kādu mērķi tā cenšas sasniegt. Tas nodrošina skaidrību par to, kāda ir organizācijas būtība un mērķi, un sniedz biedriem un citiem interesentiem skaidru izpratni par to, ko organizācija cenšas sasniegt.

     2. Vērtības nodrošina organizācijas kultūru un identitāti. Vērtības ir organizācijas pamatprincipi un uzskati, kas nosaka, kā organizācija vēlas strādāt un kāda veida uzvedību tā uzskata par svarīgu. Tas palīdz nodrošināt, ka organizācija darbojas saskaņā ar saviem uzskatiem un principiem un ka tā veicina un uztur atbilstību savai kultūrai un identitātei.

     3. Vīzija nosaka organizācijas ilgtermiņa mērķus un virzību. Vīzija ir attēlojums par to, kā organizācija vēlas izskatīties nākotnē un kādas lietas tā cenšas sasniegt. Tas palīdz organizācijai izstrādāt plānus un stratēģijas, kas nodrošina, ka tā ir virzīta uz nākotni un spēj izvairīties no stagnācijas vai strupceļiem.

     Tādējādi, nosakot misiju, vērtības un vīziju, organizācija spēj nodrošināt skaidru un mērķtiecīgu darbību, uzturēt savu kultūru un identitāti, kā arī virzīt sevi uz nākotni, kas ir būtiski organizācijas veiksmīgai darbībai un ilgtermiņa attīstībai.

     Nodarbības ilgums – pēc vienošanās.

     Cena par 1 stundu: 95 EUR, papildus samaksa par ceļa izdevumiem.

     Dalībnieku vecums: no 13 gadiem

     Metodes: prezentācija, individuāls darbs, grupu darbs, mākslas metodes.

      Atzīmē tēmu (required)

      Daru digitāli

      Nodarbībā jaunieši uzzina, kas ir e-adrese, kā izskatās elektroniskais paraksts, kā to izveidot, kā parakstīt dokumentus un kur elektronisko parakstu lieto. 

       

      Kādi ir e-paraksta ieguvumi? Elektronisko parakstu var izmantot jebkurā pasaules vietā, kur pieejams internets, nav jārēķinās ar iestāžu darba laiku, tas ir bez maksas, nav jāiet uz iestādi, lai aiznestu dokumentu, līdz ar to mēs ekonomējam laiku, degvielu, papīru.

       

      Jauniešiem nodarbībā būs  nepieciešams telefons vai dators, vai planšete, ja ir – ID karte un ID kartes parakstu paroles.

       

      Nodarbības ilgums – 40 minūtes. 

      Cena: 95 EUR, papildus samaksa par ceļa izdevumiem.

      Dalībnieku vecums: no 15 gadiem

      Metodes: prezentācija, prakse elektroniskā paraksta izveidošanā (ja ir ID karte), dokumentu pārbaudīšanā, e-parakstīšanā. 

       Atzīmē tēmu (required)

       Mākslīgais intelekts

       Nodarbībā jaunieši izpēta Bing, ChatGPT un DALL·E-3, kā arī paši iemācās veidot vaicājumus (prompt) ar mākslīgā intelekta palīdzību.

       Mērķauditorija:   jaunieši no 13 gadiem, nav nepieciešama iepriekšēja pieredze, lai piedalītos.

       Mērķis:

       • Iepazīt un saprast, kā darbojas mākslīgais intelekts.
       • Izprast rīku iespējas un pielietojumu.
       • Uzzināt, kā mākslīgais intelekts var palīdzēt risināt reālas problēmas.
       • Iemācīties izmantot šos rīkus praksē.
       • Veidot savas idejas un projektus, izmantojot mākslīgo intelektu.

       Šīs nodarbības ir iespēja iegūt praktiskas iemaņas un zināšanas par mākslīgo intelektu un tā pielietojumu dažādās nozarēs, sākot no tehnoloģiju līdz mākslai un radošumam.

       Nodarbību Plāns:

       • Prezentācija: Iepazīstināsim tevi ar mākslīgā intelekta pamatiem un tā svarīgo lomu mūsdienu pasaulē.
       • Individuāls darbs: Noteikti pašiem būs jāeksperimentē un jādalās ar pieredzi.
       • Grupu darbs: Veidosim grupas, lai risinātu reālas problēmas un izstrādātu projekta idejas.
       • Diskusijas un atbilžu sniegšana uz jautājumiem.

       Nodarbību ilgums un cena:

       Nodarbības ilgums ir pēc vienošanās un var būt 2 vai 3 stundas, lai nodrošinātu pilnīgu izpratni un praktisko apguvi. Cena par šo kursu ir 150 EUR.

       Nāc un iegūsti vērtīgas zināšanas par mākslīgo intelektu un iegūsti jaunas iemaņas, kas noderēs tavai nākotnei.

        

       Piesakies šodien un esam gatavi ceļojumam caur mākslīgā intelekta pasaules brīnumiem!

        Atzīmē tēmu (required)