Kas noticis maijā?

Un atkal laiks aizskrējis nemanot, bet, ja labi pavadi laiku un foršā kompānijā, tad laiks tiešām skrien ātri. Tā nu aizritējis ir vēl viens mēnesis. Kas noticis MPP pa šo laiku – apskatīsim!

Esam novadījuši jautru, aizrautīgu, kreatīvu ”Radošo fotgrāfēšanu” Pilsrundāles bibliotēkā. Nodarbības mērķis bija interesanti iesaistīt grāmatu fotogrāfijā, to jauniešiem tas patiešam izdevās labi – balsojumā iegūtas godalgotās vietas 😊.

9.maijs svarīgs datums – Eiropas diena! Tad nu arī mēs šinī dienā parunājām ar Viesturu jauniešiem par demokrātiju, uzspēlējām Eiropas spēli un padarbojāmies radoši. Var droši teikt, ka jaunieši ir zinoši un Eiropas eksāmenu nokārtoja sekmīgi.

Maijs mums ir bijis Eiropas mēnesis, jo deviņi (!) MPP biedri ir pieteikušies dažādās Erasmus+ jauniešu apmaiņās, gaidīsim rezultātus un braucienus!

Maijā esam arī pasaulē palaiduši otro CanvaPro online apmācību kursu – ja vēlies ietekmēt vairāk prātus vai izveidot ātri un vienkārši reklāmu, ieskaties https://mppshop.net. Starpcitu, arī jauniešu veidotās rotas tur var iepirkt.

Mums patīk arī, ka pie mums brauc ciemos. Maijā pie mums ciemojās jaunieši no Jelgavas un Rīgas ar NVO “Rīgas vācu kultūras biedrība” atbalstu. Ar neformālās izglītības metodēm, jaunieši iepazina līdzdalības tēmu. Jauniešiem patika darboties un viesoties mūsu jauniešu telpās Svitenē. Interesanti, ka līdzi atbraukusī skolotāja bija visaktīvāka dalībniece protestos 😉.

Ir patīkami satikties ikdienā! Tāpat vien, kopā būt. Pie MPP vari nākt trešdienās un ceturtdienās – spēlēt spēles, gatavot ēst, radoši darboties, apgūt jaunas sociālās un citas dzīvei ļoti noderīgās prasmes. Piemērām, vienu maija dienu skrūvējām krēslus – kopīgiem spēkiem sadarbojoties, labiekārtojām savas jauniešu telpas. Savukārt pēdējā maija dienā jaunieši ar spēles palīdzību iepazina bērnu tiesības, cilvēktiesības un MPP galvenos principus, un vienkārši lieliski pavadīja laiku spēlējot spēles un komunicējot.

Maijs galā, vēl tik daži eksāmeni un vasara varēs sākties! Zinām, ka vasara ar mums būs piedzīvojumiem bagāta. Seko mums līdzi, pārbaudi kalendāru MPP mājas lapā  https://mumspiederpasaule.com/kalendars/ un nenokavē iespēju piedalīties kādā no mūsu organizētajām aktivitātēm.

Uz drīzu tikšanos jūnijā!