Uzsākam īstenot projektu “MPP: Svitene-Bauska-Iecava”

Uzsākam īstenot Bauskas novada pašvaldības līdzfinansējuma projektu sabiedrisko organizāciju iniciatīvu realizēšanai.

Vai esi gatavs piedzīvot aizraujošu piedzīvojumu Bauskas novadā? Mēs ar lepnumu prezentējam daudzveidīgu aktivitāšu klāstu, kas ir domātas tieši jauniešiem, kas vēlas baudīt izglītojošu un aizraujošu brīvā laika pavadīšanu!

Izglītojoša nodarbība jauniešiem “Iepazīsti Bauskas novadu: Iecava” Doties ceļojumā uz Iecavu un iepazīt šo skaisto vietu kopā ar citiem jauniešiem. Iepazīsti un piedalies  biedrības “Dārtes zirgi” aktivitātēs un izbaudi dabas skaistumu. Lai atpūstos, varēsi izjāt vai braukt ar ratiem un baudīt patīkamu pēcpusdienu ar jaunajiem draugiem!

Nepalaid garām Starptautiskās jaunatnes dienas festivālu “Kopums”, kurā mēs esam aktīvi iesaistīti! Gaida tevi zirgu izjāde, kas nodrošināta no “Dārtes zirgiem”, un radošās darbnīcas, kurās gatavosim aizraujošas lietas. Uzaicinām ikvienu jaunieti piedalīties un baudīt mākslu, kultūru un izklaides pasākumus!

Radošas un izglītojošas darbnīcas. Mēs arī turpinām aktivitātes, kas sniedz iespēju izpausties un attīstīt talantus. Dažādas radošās gatavošanas, eksperimentālās mākslas un izglītojošās darbnīcas palīdzēs tev atklāt jaunas intereses un iegūt jaunas prasmes. Rudenī sagatavosim “Latvian evening” pasākumu, kurā baudīsim latviešu kultūru un ēdienus.

Mēs gaidām tevi, lai kopā radītu neaizmirstamas atmiņas un baudītu izglītojošu, radošu un aizraujošu pieredzi Bauskas novadā!