Kas noticis decembrī?

☃️☃️Decembris – pēdējais gada mēnesis. Ko tad mēs sadarījām pa šo laiku?
🥞Svētku gaidās bijām virtuozi, entuziastiski piparkūku cepēji un piparkūku mājiņu taisītāji. Darbnīcas organizējām gan Viesturos, gan Svitenē.
💦Paspējām Viesturos arī savārīt ziepes – pašu rokām, smaržīgas un krāsainas ziepes, liels prieks gan sev, gan tuvajiem – ir dāvaniņas svētkos.
🚌Devāmies projekta “Tālāk” braucienā jauniešu centrus apskatīt. Viesojāmies Tukuma un Kandavas jauniešu centros, pa ceļam piestājot Vilces dabas takās satvert ziemas sajūtu aiz rokas.
🚀🚀Saņēmām labu ziņu no Eiropas Komisijas European Youth Foundation – fonds ir atbalstījis mūsu projektu “Colors Beyond Borders: Diversity Driven Graffiti” un tādēļ no 3.-5.maijam Svitenes muižas parkā taps lielformāta graffiti gleznas, ko gleznos jaunieši, notiks graffiti darbnīcas un diskusijas par dažādību.
👩‍🌾👨‍🌾Vēl viena laba ziņa – no 2024.gada MPP komandai pievienosies divi ārzemju brīvprātīgie, jo esam ieguvuši Eiropas Solidaritātes korpusa Kvalitātes zīmi.
💡Vienu no pēdējām vecā gada dienām, sanācām visi kopā un gatavojām sev gardas lavas kūkas jeb fondantus ar kuriem mielojāmies pie tējas tases apspriežot iepriekšējā gadā padarīto un nākamajā gadā ieplānoto.
👋Uz tikšanos jau JANVĀRĪ!