Ziemassvētku darbnīcas Svitenē un Viesturos

Trešo Adventi pavadījām pavisam radošā atmosfērā – sestdien Svitenē jaunieši jauniešu vadībā cepa piparkūkas, bet svētdien – Viesturu iedzīvotāji varēja pagatavot smaržīgu dāvanu sev vai kādam mīļajam.

Šīs aktivitātes ir lielisks veids, kā kopā sanākt un noķert Ziemassvētku sajūtu. Jauniešu – Sabīnes un Kitijas – vadītā piparkūku cepšana Svitenē ir lieliska iespēja  labi pavadīt laiku kopā. Piparkūkas ir ne tikai garšīgas, bet arī simboliskas – tās atspoguļo mājīgumu un svētku noskaņu. Viss Svitenes tautas nams smarzō pēc piparkūkām!

Svētdienas aktivitātes Viesturos, kur iedzīvotāji varēja paši pagatavot smaržīgas ziepes, arī ir ļoti nozīmīgas un arī rosina vairāk domāt par ģimeni un Ziemassvētkiem. Šādas dāvanas ir personiskas un sirsnīgas, un to pagatavošanas process ir patīkams un radošs. Tas ir brīnišķīgs veids, kā radīt ko unikālu un vienlaikus izbaudīt svētku gatavošanas prieku. Arī Viesturu kultūras centrs smaržō, tikai pēc dažādām ēteriskajām eļļām!

Kopumā šādas aktivitātes stiprina kopienas sajūtu un veicina radošumu. Tās atgādina, ka svētki nav tikai par dāvanām, bet arī par laiku, ko pavadām kopā, un par skaistām un jēgpilnām tradīcijām, ko kopjam.