Īsumā – kas sadarīts janvārī

2023.gada pirmais mēnesis jau aizvadīts. Kā mums gājis?
💥Jaunais gads ir iesācies tik tiešām jaudīgi, daudz jauna uzzināts, izmēģināts un apgūts.
💪Turpinām mūsu projektu ”Radošums ir pamats” apgūstot jaunus materiālus, ar kuriem iepriekš nebijām darbojušies.
🪴No polimērmāla veidojām mini podiņus mūsu audzētajiem kaktusiņiem, kas jau vareni paaugušies. Ķērāmies arī pie vintage stila piezīmju blociņu vāciņu veidošanas no polimērmāla.
🖼Svitenē, Viesturos, Pilsrundālē šuvām tekstilglezniņas, padarbojāmies brīvlidojumā bez telefona ekrāniem,vienkārši esot un darot Svitenes jauniešu telpās.
🥪Pie Viesturu jauniešiem izpaudāmies arī ar ēdienu un kā padarīt garlaicīgu brokastmaizi par ēdiena mākslas darbu. Izdevās 🙂.
👀Organizējam jauniešu pēcpusdienas Svitenes jauniešu telpās ar galda spēlēm un jauniešiem noderīgām sarunām par karjeru un emocijām.
📽Piedāvājām 3D filmu vakarus Svitenes jauniešu telpās ar foršu draugu kompāniju un siltu popkornu.
🏺Apvienojot spēkus un idejas, kopā rakstam jaunu Erasmus+ līdzdalības projektu.
📳Mūsu draugi no ”Vieddomas” mums novadīja noderīgu nodarbību par medijpratību, dalībnieki varēja noskaidrot savu digitālā stresa līmeni un iepazīt žurnālistikas pamatus.
🪙Apguvām noderīgas zināšanas par to kā stiprināt organizāciju un jaunatnes jomas kapacitāti kopumā, kā arī to, kā rakstīt ERASMUS+ KA2 projektus.
💪Piedalījāmies, guvām jaunus iespaidus, idejas, prezentējām sevi un veidojām jaunas sadarbības Bauskas novada organizētajā biedrību un iedzīvotāju forumā ”Vairāk jaudas”. Kā arī ieguvām apbalvojumu par īstenotajiem projektiem jaunatnes jomā 2022. gadā.
💪Kopā ar vairāk kā 200 Lativjas aktīvo organizāciju pārstāvjiem uzsākām mācīties demokrātiju Demokrātijas akadēmijā.
💪Saņēmām apstiprinājumu par finansējuma piešķiršanu AIF projektam “Nākamais attiecību līmenis”, kura ietvaros dosimies uz Islandi mācīties labo praksi darbā ar jauniešiem un brīvprātīgajiem, kā arī veicināt izpratni par sociālo uzņēmējdarbību.
⚖️Vēl kalām domas un plānus par to, ko darīsim un ko veidosim februārī, bet par to jau vairāk februāra mēnesī.
Foto no darbnīcas Viesturos  “Ēdiena dekorēšana”.
📸V.Reinfelde