Viesojamies Iecavas jauniešu centrā, Vecumnieku jauniešu tikšanās punktā un Kurmenes jauniešu centrā “Klints”

Aukstajā 3. janvāra trešdienas dienā apciemojām Bauskas novada Iecavas Jauniešu centrs , Kurmenes Jauniešu centrs “KLINTS” un Vecumniekos jauniešu pulcēšanās vietu “Pagrabiņš”. Tik interesanti redzēt, kā katrā vietā norit darbs ar jauniešiem, kādas ir jauniešu iespējas un iniciatīvas.
👉Iecavas jauniešu centrā jauniešiem ir trīs telpas, pilnas ar dažnedažādām iespējām aktivitātēm – spēlēm, virtuvīti, iespēju mācīties, izmantot datoru un printeri, un vēl droši vien daudz, kas ienāk prātā 😊. Skaista, labiekārtota vide. Paldies, Baiba Benta, par izrādīšanu un pusdienu meistarklasi! Centrs izveidots pirms astoņiem gadiem Šveices projekta ietvaros.
👉Vecumnieku jauniešiem nav savas telpas, bet tikāmies “Pagrabiņā” ar jaunatnes lietu speciālisti Daci Dukāti. Ļoti ceram, ka nākošreiz, kad būsim Vecumniekos, tiksimies jauniešu telpās 😊.
👉Kurmenes jauniešu centrs “Klints” ir Baibas un Aigara Ziemeļu sirdsdarbs. Ar siltu uzņemšanu, tēju un cepumiem iepazināmies ar jauniešu centra vadītājiem un Kurmenes jauniešiem. Jauniešu centrā ir plašas telpas, vieta nakšņošanai, spēles, skaists fotostūrītis, āra zona un daudz darba, ko darīt. Lai izdodas viss iecerētais! Kalna svētību kopiena iegādājās Kurmenē bijušās skolas ēku, un tieši tur top jauniešu centrs.
Mums patika! Brauksim vēl! Brauciet kopā ar mums 😉
Bruciens notika Sabiedrības integrācijas fonds projekta “Lai pasaule kļūtu labāka” ietvaros.