Kāds bija MPP jūnijs?

Kas noticis jūnijā?
🔥🔥1.jūnijā saņēmām priecīgu ziņu – ir apstiprināts mūsu pirmais Erasmus+ līdzdalības projekts “Tālāk”. Šī projekta laikā apceļosim Latvijas jauniešu centrus, iepazīsimies ar to darbību un skatīsim, ko varam pārnest uz saviem – Bauskas novada jauniešu centriem.
📌Jūniju iesākām ar divām radošajām darbnīcām Svitenē un Pilsrundālē.
🍒🤩📌Turpinājām ar savas jauniešu telpas izvērtēšanu un Jelgavas jaunatvērtās jauniešu koprades telpas apskati. Sapratām ar ko koprades telpa atšķiras no jauniešu telpas. Iepazināmies ar bērnu un jauniešu Rokkluba iespējām Jelgavā.
🤩Vasaras piedzīvojumu baudīšana turpinājās ar ļoti veiksmīgi nodibinātu sadarbību pie Iecavas biedrības “Dārtes zirgi”. Pirmo dienas daļu pavadījām uzzinot par un ap zirgiem, kā tos kopt, kā sagatavot izjādei un protams, paši sēdāmies zirga mugurā, lai izdzīvotu emociju gammu pilnībā. Un ziniet ko? Mums ļoti patika! Dienas turpmāko daļu pavadījām iepazīstot Iecavu un veidojot interesantus un radošus video par Iecavu. Tas arī mums ļoti patika un aizrāva!
🥤🥤Vasara ir laiks jauniem eksperimentiem un meistarklasēm. Tad nu arī mēs tam pieķērāmies “garšīgi”. Cepām braunijus, miksējām smūtijus un par to veidojām garšīgus video, lai arī citi redz kā mums sanāca un var iedvesmoties saviem vasaras virtuves eksperimentiem.
✍️Jūnijā ne tikai ēdām, bet arī izpaudāmies liriski, piedaloties radošās rakstīšanas darbnīcā. Katrs varēja izpausties kā vēlas un ietērpt savas domas skaistos, liriskos vārdos.
🖼Vasaras ainas iemūžinājām skaistās, krāsainās miniatūru gleznās, gleznošanas darbnīcā īsi pirms Līgo svētkiem. Tas mums izdevās lieliski un vasara tika iemūžināta krāsainās, radošās glezniņās.
🍒🤩Kamēr Latvija un mēs gatavojāmies Līgo svētku svinībām, mūsu Laura devās uz Rumāniju, Bukaresti – ERASMUS apmaiņā organizāciju un jauniešu līderiem, pieaugušajiem dalībniekiem, lai gūtu vērtīgu pieredzi un jaunus kontaktus projektu rakstīšanā un partnerībā. Un tas izdevās lieliski. Paldies par doto iespēju un zināšanām JSPA un organizācijai Rumānijā “New power in youth”. Veiksmi mums turpmākajās sadarbībās!
🍀🍀Vasara ir lielisks laiks, lai dotos pārgājienos, to arī darījām mēs, izzinot vietējās Svitenes pļavas un iepazīstot sev apkārt esošo floru un faunu.
🎆Kad laiks tik ļoti nelutina vai kļūst par karstu, vienmēr varam darboties iekštelpās, kā piemēram, iemēģināt roku tuftingā, jeb paklāju veidošanas mākslā.
🏝🛶🛶Un jūniju noslēdzām laivu braucienā kopā ar citiem Bauskas novada jauniešiem.
Tik radoši un krāsaini mēs esam aizvadījuši savu pirmo vasaras mēnesi. Un jauna mēneša pasākumu plāns mums jau ir gatavs un ar to var iepazīties 🌐🌐🌐https://mumspiederpasaule.com/kalendars/ , mūsu Facebook un Instagram profilos.
Katrs sev var izvēlēties sev tīkamu aktivitāti! Uz tikšanos jūlijā ar MPP!