Kā mums veicies pirmajā gada mēnesī – janvārī?

Kā mums veicies pirmajā gada mēnesī – janvārī?

Iesākām gadu ar jaudīgu, lielu paziņojumu – MUMS BŪS FESTIVĀLS!

Pateicoties Eiropas Komisijas European Youth Foundation apstiprinājumam mūsu projektam – “Colours Beyond Borders: Diversity Driven Graffiti”

Tātad tiekamies no 3-5.maijam Svitenes muižas parkā veidot lielformāta grafiti gleznas, piedalīties grafiti darbnīcas un diskusijās par dažādību. Vairā informācija šeit un šeit.

Mēs turpinām apskatīt jauniešu centrus un pulcēšanās vietas, šoreiz devāmies 2 braucienos, lai apskatītu, kas notiek tepat mūsu novadā. Pirmais brauciens bija Iecava-Vecumnieki – Kurmene- Vecsaule, iepazīstot kā tad darbs ar jauniešiem norit tepat mūsu novada robežās un otrajā braucienā devāmies uz Ērgļiem – Grenctāli – Bausku. Daudz vērtīga un jauna uzzinājām un piedzīvojām.

Un arī šogad, tāpat kā pagājušajā gadā – piedalījāmies  Sabiedrisko organizāciju forumā “Vairāk jaudas”. Uzzinājām par jaunām projektu iespējām šim gadam,  iepazināmies ar jaunām organizācijām, saņēmām apbalvojumu par iepriekšējā gadā paveiktu projektu īstenojot jauniešu brīvā laika pavadīšanas aktivitātes un, protams, pats svarīgākais – uzlādējām savas baterijas ar vairāk jaudas. Paldies Bauskas novada pašvaldībai par sniegto iespēju īstenot projektus.

Turpinām tālāk – februārī iekšā!