Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

VR svētdiena

December 10, 2023 @ 1:00 pm - 4:00 pm

Aicinām pievienoties virtuālās realitātes pēcpusdienās!

Katru otro svētdienas pēcpusdienu no oktobra līdz aprīlim no plkst.13.00-16.00 nāc izmēģini virtuālo realitāti!

Mums ir 4 VR komplekti, tas nozīmē, ka VR spēli vienlaicīgi var spēlēt 4 cilvēki un maksimālais spēlēšanas laiks vienam cilvēkam ir 1,5 stundas. Lai spēļu laiku varētu ieplānot, Tev spēles laiks jāpiesaka WhatsApp grupā https://linktr.ee/mppasaule.

Virtuālās realitātes spēles ir spēles, kurās dalībnieki tiek iesaistīti virtuālajā pasaulē, izmantojot VR tehnoloģijas. Dalībnieki var pārvietoties un mijiedarboties ar pasauli, izmantojot VR brilles un roku kontrolierus. Ar katru reizi atklājam jaunas, dažādas spēles – sākot no piedzīvojumu spēlēm, līdz sporta spēlēm un stratēģijas spēlēm. Spēles var spēlēt gan komandā (multiplayer game) vai individuāli.

Virtuālās realitātes spēles var būt ļoti ietekmējošas un radīt dziļu pasaules izjūtu, kur dalībnieki var justies kā daļa no pasaules un radīt patiesas emocijas, tādēļ tās atļauts spēlēt no 14 gadu vecuma.

VR spēlēs dalībnieki var izjust veselu emociju kokteili –  prieku, izbrīnu, radošumu, izaicinājumus utt.

Ja pirmo reizi spēlē VR spēli, iespējams, ka Tavas smadzenes brīnīsies, kā tas ir , ka jāstāv uz vietas, bet reizē arī jālec vai jāskrien. Taču cilvēks ātri pielāgojas un pēc dažām VR pasaules apmeklējuma reizēm Tev būs izveidojušies jauni neironu savienojumi un Tu būsi apguvis to, kā VR pasaulē pārvietoties, sadarboties, noplūkt puķi un izšaut bultu 😉

Virtuālās realitātes spēles sniedz dalībniekiem iespēju iemācīties jaunas zināšanas un prasmes. Piemēram, Tu vari iemācīties par vēstures notikumiem, apgūt jaunas valodas, mācīties par tehnoloģijām un daudz, daudz ko citu. Tāpat, tās var palīdzēt dalībniekiem attīstīt prasmes, kas ir nepieciešamas dzīvē –  komandas darbu, komunikāciju, problēmu risināšanu utt.

 

VR pēcpusdienas iespējamas pateicoties LEADER projektam “DigiTuvāk”.

Details

Date:
December 10, 2023
Time:
1:00 pm - 4:00 pm
Event Category:

Organizer

Mums pieder pasaule
Phone
29993163
Email
biedriba_mpp@inbox.lv

Venue

Svitenes tautas nams
Gaismas,Svitene Bauskas novads LV-3917 + Google Map
Phone
29993163