Kas noticis oktobrī?

Zelta rudens atnāca nemanot, tieši tāpat ka oktobris paskrēja! Kāds tas mums ir bijis?

Piedalījāmies Junior Achievement rīkotajā super iedvesmojošajā konferencē “Uzdrīksties uzvarēt”. Tik enerģiski un jaudīgi pieredzes stāsti par to kā riskēt, uzdrīkstēties un būt uzvarētājam.

Eva pārstāvēja MPP Latvijas jaunatnes konsultatīvajā padomē, kur tikās zinātnes un izglītības ministri Andu Čakšu, Kultūras, Labklājības un Veselības ministriju un Latvijas jaunatnes organizāciju pārstāvjiem. Sēdē tika ievēlēts Jaunatnes KP priekšsēdētāja vietnieks un Izglītības un zinātnes ministrijas Politikas iniciatīvu un attīstības departamenta projektu koordinatore Marija Vlasenko klātesošos iepazīstināja ar ES Atveseļošanas un noturības mehānisma investīciju pasākumā „Digitālās prasmes iedzīvotājiem t.sk. jauniešiem” plānotajām aktivitātēm jauniešiem.

Oktobrī piecu jauniešu grupiņa uzsāka īstenot Eiropas Savienības finansēto projektu – “Tālāk”. To iesākām ar iesildīšanos, iepazīšanos un misiju pildīšanu Lāzerpeintbola Parkā Laserdog. Turpinājām iepazīties ar jauniešu telpām tuvajā apkārtnē – šoreiz tā bija septembrī atvērtais jauniešu centrs Jelgavā – Špaktele. Vērtīgi pavadīta diena skolēnu rudens brīvlaikā.

Bijām daļa no “Leģendu nakts” Svitenes muižā,  kur dalībniekiem piedāvājām un parādījām, kā izveidot savu sapņu ķērāju.

31. oktobris ir visu mošķu, spoku un biedēkļu diena. To kā vienmēr pavadām radot ko interesantu, noderīgu un garšīgu Helovīna sagaidīšanai un pavadīšanai. Viesturu jauniešu telpās tikāmies uz masku darbnīcu, kā arī gatavojām gardum gardos našķus no ķirbja – kārtaino kūku glāzē.

Oktobris aizvadīts jaudīgi un iedvesmojoši, jau kaldinām nākamos plānus nākamajam mēnesim.