Jauns digitālo prasmju video kurss – Mākslīgā intelekta rīki iesācējiem

🤩Ir, ir mūsu ilgi lolotais jaunums!
Kurss “Mākslīgā intelekta rīki iesācējiem” no šodienas ir Jūsu rīcībā par īpašu – iepazīšanās cenu. Ir izveidota kursa 1.daļa, taču vēl sekos 2. un 3.daļa. Nepalaid garām iespēju iegādāties šo kursu par iepazīšanās cenu: https://mppshop.net/…/maksliga-intelekta-riki-iesacejiem/
🔍 Ko tu šajā kursā uzzināsi?
👉Kursa pirmajā daļā iepazīsies ar BEZMAKSAS un pagaidām jaudīgāko un pieejamāko mākslīgā intelekta rīku ChatGPT, ko gudri lietojot, vari izmantot kā savu personīgo asistentu.
✅Kādās platformās ir pieejams ChatGPT?
✅Kā izmantot bezmaksas ChatGPT bez reģistrācijas?
✅Kādas ir reģistrēta lietotāja priekšrocības?
✅Kādas ir ChatGPT iespējas un kā tas var Tev palīdzēt?
✅Kā izveidot tabulu un to eksportēt uz Excel?
✅Kā uzrakstīt pasaku, dzeju, novēlējumu, eseju?
✅Kā iegūt attēla aprakstu?
✅Kā izveidot vaicājumu (jeb prompt) pašai vai kā to likt izdarīt ChatGPT?
☺️Saprotami skaidrojumi latviešu valodā: Mākslīgais intelekts ir pieejams ikvienam un viena klikšķa attālumā – neatkarīgi no priekšzināšanām.
✍️Praktiskas Nodarbības: Teorijas nebūs, būs tikai praktiski rīki un demonstrējumi, kā tos lietot. Un, protams, aicinājums izmēģināt to visu pašai.
👩‍💻 Kam šis kurss ir domāts?
Ja esi mākslīgā intelekta iesācēja vai vienkārši interesējies par šo aizraujošo tehnoloģiju, bet vēl neesi to pamēģinājusi, tad šis kurss ir tieši Tev!
🧐Ar mākslīgo intelektu Tevi iepazīstinās Vita Reinfelde – supervizore un jaunatnes darbiniece, un mākslīgā intelekta entuziaste.
✨ Gaidiet drīzumā!
Mēs strādājam, lai pēc iespējas ātrāk Jums piedāvātu arī nākošās šī kursa daļas. 2.daļā Tu varēsi iepazīties ar bezmaksas attēlu veidošanas mākslīgā intelekta rīkiem, bet 3.daļā pavisam nedaudz ieskatīsimies dažu maksas rīku lietošanā un plašajā mākslīgā intlektu piedāvujumā kopumā.
‼️Nepalaid garām iespēju iegādāties šo kursu par iepazīšanās cenu: https://mppshop.net/…/maksliga-intelekta-riki-iesacejiem/