Mums Pieder Pasaule

LOGO
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Ziedu mandalas

June 3 @ 12:30 pm - 2:00 pm

Aicinām visus interesentus piedalīties mūsu radošajā nodarbībā, kurā izzināsim vietējo floru un radīsim ziedu mandalas. Iepazīsimies ar dažādiem ziediem un augiem, to vākšanas procesu un to, kā veidot no tiem mandalas. Nodarbība būs gan izglītojoša, gan relaksējoša, rosinot jauniešus izpausties radoši un atklāt dabas skaistumu sev apkārt. Tas ir arī lielisks veids, kā sajust saikni ar dabu un mācīties vairāk par mūsu vietējo vidi.

Nodarbības laikā katrs dalībnieks varēs izveidot savu ziedu mandalu, vai arī veidot vienu lielu kopīgu mandalu. Tas ne tikai simbolizēs mūsu kopienas saikni un kopīgu mācīšanās pieredzi, bet arī radīs krāšņu un iedvesmojošu vizuālo darbu.

Aicinām visus jauniešus pievienoties mums šajā jautrajā un radošajā pasākumā! Pievienojieties mums, lai iemācītos, radoši pavadītu laiku un baudītu mūsu skaisto vietējo dabu.

Pasākums notiks pie Rundāles multifunkcionālā centra, pasākuma “Spēlējas, spēlējas, kamēr sāk spēlēt”.

Aktivitāte īstenota projekta “Radošums ir pamats” ietvaros. Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2022.-2024. gadam ietvaros, Līg.Nr.VP2022/4-1

Details

Date:
June 3
Time:
12:30 pm - 2:00 pm

Organizer

Mums pieder pasaule
Phone
29993163
Email
biedriba_mpp@inbox.lv

Venue

Pilsrundāles bibliotēka
Pilsrundāles bibliotēka
Pilsrundāle, Bauskas novads LV-3921 Latvia
+ Google Map