Mums Pieder Pasaule

LOGO
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Virtuozitāte kūkās: Brauniju cepšanas darbnīca

June 7 @ 2:00 pm - 5:00 pm

Piedalies aizraujošā brauniju cepšanas darbnīcā, kas paredzēta tieši jauniešiem!

Vai tu mīli saldumus? Vai esi kādreiz gribējis uzzināt, kā pagatavot perfektus braunijus? Ja atbilde uz abiem jautājumiem ir “jā”, tad šī darbnīca ir tieši tev!

Darbnīcā Kitija (MPP)  mācīs  veidot lieliskus, mājās gatavotus braunijus, izmantojot dažādas sastāvdaļas un tehnoloģijas. Mēs sāksim ar pamatiem – uzzināsim, kādas sastāvdaļas ir nepieciešamas klasiskajam brauniju receptēm un kā tās pareizi apvienot. Pēc tam dosimies uz radošāku pusi, eksperimentējot ar dažādām garšu kombinācijām un pievienojot dažādus elementus, lai padarītu katru brauniju  unikālu.

Darbnīcas mērķis ir ne tikai mācīt jauniešiem, kā pagatavot garšīgus braunijus, bet arī attīstīt jauniešu gatavošanas prasmes, kreativitāti un pašapziņu. Tas ir ideāls pasākums jauniešiem, kuriem patīk saldumi un gatavošana, kā arī tiem, kas vēlas uzlabot savas kulinārijas prasmes.

Darbnīca notiks Svitenes tautas nama virtuvē. Visas nepieciešamās sastāvdaļas un aprīkojums tiks nodrošināts.

Darbnīcas ilgums: 3 stundas.

Šī darbnīca sniedz iespēju jauniešiem ne tikai mācīties gatavot, bet arī baudīt savus radītos gardumus, iepazīt citus vienaudžus, kas dalās ar savām domām un pieredzi gatavošanā, un lieliski pavadīt  laiku.

Nāc un pievienojies mums šajā aizraujošajā brauniju cepšanas darbnīcā! Esi gatavs iemācīties, eksperimentēt un pārsteigt sevi, savus draugus un ģimeni ar pašgatavotiem braunijiem. Un atceries, ka virtuvē nekad nav garlaicīgi – ir tikai tādi cilvēki, kuri neuzdrošinās eksperimentēt!

Details

Date:
June 7
Time:
2:00 pm - 5:00 pm
Event Categories:
,

Organizer

Mums pieder pasaule
Phone
29993163
Email
biedriba_mpp@inbox.lv

Venue

Svitenes tautas nams
Gaismas,Svitene Bauskas novads LV-3917 + Google Map
Phone
29993163