Mums Pieder Pasaule

LOGO
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Vārdu maģija: Radošās rakstīšanas darbnīca ar Kristiānu

June 15, 2023 @ 2:00 pm - 6:00 pm

Aicinām jūs pievienoties radošās rakstīšanas darbnīcai, kuras vadītājs ir radošais Kristiāns! Šis pasākums ir paredzēts jauniešiem, kas vēlas attīstīt savas rakstīšanas prasmes, izpaust savu radošumu un uzlabot spēju izteikt domas vārdos.

Darbnīcas laikā Kristiāns dalīsies savās zināšanās un dos radošus uzdevumus dalībniekiem, lai iedvesmotu un veicinātu radošo rakstīšanu. Mēs izpētīsim dažādus rakstīšanas stilus, tehniskos paņēmienus un radīsim savus oriģinālus stāstus.

Šī darbnīca ir lieliska iespēja gan tiem, kas jau ir iemēģinājuši sevi rakstīšanā un vēlas pilnveidot savas prasmes, gan tiem, kas tikai sāk savu radošo ceļu. Kristiāns sniegs personīgu atgriezenisko saiti un iedrošinās katru dalībnieku uzrakstīt un dalīties ar saviem stāstiem.

Nāc un atklāj savu rakstīšanas talantu radošās rakstīšanas darbnīcā! Pēc darbnīcas tu ne tikai iegūsi jaunas zināšanas un prasmes, bet arī pārliecību savai radošajai balsij.

Aktivitāte tiks īstenota projekta “Radošums ir pamats” ietvaros. Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2022.-2024. gadam ietvaros, Līg.Nr.VP2022/4-1

Details

Date:
June 15, 2023
Time:
2:00 pm - 6:00 pm
Event Category:

Organizer

Mums pieder pasaule
Phone
29993163
Email
biedriba_mpp@inbox.lv

Venue

Svitenes tautas nams
Gaismas,Svitene Bauskas novads LV-3917 + Google Map
Phone
29993163