Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Radošā paklāju darbnīca

June 29, 2023 @ 2:00 pm - 5:00 pm

Piedalies mūsu īpašajā  paklāju tuftinga darbnīcā un izpaud savu radošumu, veidojot unikālus paklājus. Tuftinga tehnika ir vienkāršs, bet ļoti efektīvs veids, kā izveidot mājīgus un mākslinieciskus paklājus, kas piešķirs telpām personīgo pieskārienu.

Šajā darbnīcā mācīsimies par tuftinga tehniku – kā strādāt ar tuftinga pistoli, kā izvēlēties un izmantot materiālus, kā izveidot paklāju dizainu un kā izmantot tuftinga tehniku, lai radītu mākslas darbu. Lai arī šī ir radoša darbnīca, nebūs jāuztraucas par to, vai iepriekš ir bijusi pieredze – mēs mācīsimies soli pa solim un katrs varēs radīt kaut ko unikālu.

Kristiāns  sniegs personīgu atbalstu, nodrošinot, ka katrs dalībnieks pēc iespējas labāk izprastu un izbaudītu tuftinga procesu. Šis pasākums ir lieliska iespēja iepazīt jaunu rokdarbu tehniku, attīstīt radošumu un veidot kaut ko unikālu un personīgu.

Pasākums ietver visus nepieciešamos materiālus, tuftinga ierīces izmantošanu un pasniedzēja atbalstu. Vienīgais, kas jums ir jāņem līdzi, ir jūsu radošums!

Mēs nevaram sagaidīt, lai redzētu, ko jūs radīsit!

Aktivitāte tiks īstenota projekta “Radošums ir pamats” ietvaros. Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2022.-2024. gadam ietvaros, Līg.Nr.VP2022/4-1.

Details

Date:
June 29, 2023
Time:
2:00 pm - 5:00 pm
Event Categories:
,

Organizer

Mums pieder pasaule
Phone
29993163
Email
biedriba_mpp@inbox.lv

Venue

Svitene
Svitenes pils parks
Svitene,
+ Google Map