Mums Pieder Pasaule

LOGO
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Ceļojums uz kopradi: Iepazīšanās ar Jelgavas jauniešu centriem un Svitenes jauniešu centra izvērtēšana ar Vitu

June 5 @ 9:30 am - 2:30 pm

Aicinām jauniešus pievienoties mums šajā izglītojošajā un aizraujošajā ceļojumā, kurā mēs apmeklēsim Jelgavas jauniešu centrus un izvērtēsim mūsu pašu – Svitenes jauniešu centru. Pasākumu vadīs Vita, kura ar savu pieredzi un entuziasmu palīdzēs jums labāk izprast mūsu kopienas vajadzības.

Pasākums sāksies ar darbsemināru Svitenes jauniešu centrā, kur mēs kopā izvērtēsim, kas mūsu centrā ir labs un kas vēl varētu būt uzlabots. Mēs pārrunāsim mūsu vajadzības un vēlmes, lai saprastu, kā varētu padarīt centru vēl labāku.

Pēc tam mēs dosimies ekskursijā uz Jelgavas jauniešu centriem, kur mēs apmeklēsim nesen atklātās jauniešu koprades telpas. Tā būs iespēja iegūt iedvesmu un idejas, kādas varētu ieviest savā un  Svitenes jauniešu centrā.

Nāc un piedalies šajā pieredzē, kas palīdzēs mums attīstīt Bauskas novada  jauniešu centrus un radīt vēl labāku vidi jauniešiem!

Vietu skaits ierobežots. Pieteikšanās saite:

Aktivitāte īstenota projekta “Radošums ir pamats” ietvaros. Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2022.-2024. gadam ietvaros, Līg.Nr.VP2022/4-1.

Details

Date:
June 5
Time:
9:30 am - 2:30 pm
Event Category:

Venue

Jelgava
Latvia + Google Map