Mums Pieder Pasaule

LOGO
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Nākotnes prasmes un darba intervijas simulācijas spēle

July 13, 2023 @ 4:00 pm - 6:00 pm

Aicinām jauniešus piedalīties  aizraujošā nodarbībā, lai vairāk ieskatītos savā nākotnē. Šis pasākums ir veltīts tiem, kas vēlas gatavoties savai nākotnei, uzlabot savas prasmes un apgūt darba interviju tehnikas.

Nodarbībā mēs aplūkosim nākotnes prasmju tēmu, izceļot, kādas zināšanas un spējas būs vajadzīgas darba tirgū nākotnē. Mēs apspriedīsim dažādus darba apstākļus, prasības un izmaiņas, ar ko mūsdienu jauniešiem būs jāsaskaras, kā arī nedaudz iepazīsimies ar pasaulē pēdējiem pētījumiem šajā jomā.

Bet tas nav viss – mēs arī rīkosim darba intervijas simulācijas spēli! Dalībniekiem būs iespēja gan “pārbaudīt” sevi darba devēja lomā, gan pieredzēt, kādas ir intervijas kandidāta acīm. Šī ir lieliska iespēja gan iegūt praktiskas intervijas pieredzes, gan saprast, kas ir svarīgi potenciālajiem darba devējiem.

Spēli spēlēsim Svitenes tautas nama konferenču zālē.

Aktivitāte tiks īstenota projekta “Radošums ir pamats” ietvaros. Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2022.-2024. gadam ietvaros, Līg.Nr.VP2022/4-1.

Details

Date:
July 13, 2023
Time:
4:00 pm - 6:00 pm
Event Category:

Organizer

Mums pieder pasaule
Phone
29993163
Email
biedriba_mpp@inbox.lv

Venue

Svitenes tautas nams
Gaismas,Svitene Bauskas novads LV-3917 + Google Map
Phone
29993163