Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Batikošana: Krāsu burvība uz auduma

July 12, 2023 @ 3:00 pm - 6:00 pm

Iedomājies, kā tavas idejas un radošums var izpausties uz baltas kokvilnas un lina auduma! Pievienojies mums un iesaisties aizraujošajā batikošanas nodarbībā, kurā mēs veidosim un dekorēsim savus unikālos apģērbus un aksesuārus.

Prasības dalībniekiem:

  • Izvēlies savu balto vai gaišo kokvilnas kreklu vai džemperi, kas kļūs par tava mākslas darba pamatu.
  • Lai papildinātu  radīto stilu, vari  ņemt līdzi arī lina maisiņus, ko batikot un iedot tiem jaunu dzīvi.

Kādi būs Tavi ieguvumi, piedaloties šajā nodarbībā:

  1. Radoša izpausme un pašizpausme: Nodarbība  dod iespēju dalībniekiem izpaust savu radošumu un individualitāti, radot un dekorējot savus unikālus apģērbus un aksesuārus. Tas palīdz attīstīt pašizpausmes prasmes un ļauj izcelties no pūļa.
  2. Jaunu prasmju apgūšana: Šajā nodarbībā dalībnieki iemācīsies batikas tehnikas pamatus un dažādas metodes, kā radīt interesantas un sarežģītas rakstīšanas formas uz auduma. Tas attīsta manuālās prasmes un ļauj iemācīties jaunu mākslas tehniku.
  3. Iedvesma un kreativitātes stimuls: Nodarbība  dod iespēju iegūt jaunu iedvesmu un stimulēt kreativitāti. Iepazīstoties ar citu dalībnieku darbiem un idejām, katrs var gūt jaunas perspektīvas un iemācīties domāt radoši un inovatīvi.
  4. Sadarbība un kopīgā pieredze: Nodarbība veicina sadarbību un dalīšanos ar citiem dalībniekiem. Tas veido kopīgu pieredzi un iespēju iegūt atbalstu un padomus no citiem, kā arī izveidot jaunas draudzības un saiknes ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem.
  5. Prieks un atpūta: Nodarbība “Batikošana” ir ne tikai mācīšanās un darbs, bet arī brīdis, lai atslābinātos un izbaudītu radošu procesu. Tas sniedz prieku, izraisa pozitīvas emocijas un ļauj izjust patīkamu atpūtu no ikdienas rutīnas.

Galvenais ieguvums ir individuāls un atšķirīgs katram dalībniekam, atkarībā no katra mērķiem, interesēm un personības. Kopumā, batikošanas nodarbība piedāvā radošu, iedvesmojošu un pozitīvu pieredzi, kas sniedz gan māksliniecisku attīstību, gan patīkamu laiku kopā ar citiem radošiem jauniešiem.

Nodarbību vadīs Laura Upīte.

Details

Date:
July 12, 2023
Time:
3:00 pm - 6:00 pm
Event Category:

Organizer

Mums pieder pasaule
Phone
29993163
Email
biedriba_mpp@inbox.lv

Venue

Svitenes tautas nams
Gaismas,Svitene Bauskas novads LV-3917 + Google Map
Phone
29993163